Warunki zamawiania i sprzedaży

1. Zamówienia na produkty można składać za pośrednictwem strony internetowej znajdującej się pod adresem: www.freshandeco.pl 24-godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

2. Przyjmuje się, że Klient składając zamówienie zapoznał się z treścią regulaminu i zaakceptował postanowienia w nim zawarte, oraz, że jest w mocy prawnej do nabywania produktów.

3. Do zawarcia umowy kupna-sprzedaży dochodzi w momencie przyjęcia zamówienia do realizacji przez obsługę sklepu.

4. W celu złożenia zamówienia można założyć konto w sklepie FRESH & ECO. Klienci, którzy założą konto mają dostęp do historii zamówień oraz możliwość śledzenia statusu zamówienia na stronie sklepu.

5. Po złożeniu zamówienia Klient otrzymuje drogą elektroniczną informację o przyjęciu zamówienia. Sklep zastrzega sobie możliwość telefonicznego lub e-mailowego kontaktu z Klientem celem weryfikacji zamówienia bądź danych kontaktowych Klienta w przypadku zamówień, co do których istnieją jakiekolwiek wątpliwości.

6. Zamówiony towar będzie dostarczony do klienta przesyłką kurierską, In-postem lub za pośrednictwem Poczty Polskiej, w zależności od wyboru dokonanego przez Klienta. Realizacja zamówień odbywa się w dni robocze (od poniedziałku do piątku).

7. Wszystkie ceny towarów prezentowane w sklepie FRESH&ECO wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Ceny te nie zawierają kosztów wysyłki.

8. Do każdej przesyłki dołączony jest dowód zakupu (paragon fiskalny lub na życzenie faktura VAT).