Polityka prywatności - to ważna sprawa.

 

Serwis www.freshandeco.pl szanuje prywatność swoich użytkowników. Przeczytaj dokładnie poniższe informacje, aby lepiej zapoznać się z naszą polityką prywatności.

Prawa autorskie

Serwis www.freshandeco.pl zawiera przekierowania (linki) do innych stron www wraz z zwięzłym opisem. Treści zawarte na tych stronach są przedmiotem praw autorskich przysługujących ich twórcy i podlegają ochronie zgodnie z prawem autorskim.

Zastrzeżenia prawne i odpowiedzialność

Wszelkie materiały zawarte w serwisie www.freshandeco.pl są bezpłatne. Użytkownicy oraz zespół serwisu nie odpowiadają za jakiekolwiek szkody wynikłe z ich korzystania. Serwis www.freshandeco.pl zastrzega sobie możliwość edycji i usuwania wpisów oraz blokowania użytkowników, którzy naruszają regulamin serwisu www.freshandeco.pl

Wyłączenie odpowiedzialności

Serwis www.freshandeco.pl  nie ponosi odpowiedzialności za treści i opinie wyrażane przez użytkowników w komentarzach lub opisach. Są one wyłącznie własnością użytkowników, od których pochodzą. Niniejsza polityka prywatności nie ma zastosowania do przedsiębiorców oraz osób, których dane są ogólnie dostępne na stronach serwisu.

Gromadzenie danych osobowych

Podczas rejestracji w serwisie www.freshandeco.pl wymagamy podania co najmniej adresu email. Fresh and Eco przetwarza dane osobowe użytkowników zgodnie z obowiązującymi przepisami. Adresów email używamy, w szczególności, w celu powiadamiania użytkowników o istotnych zmianach w serwisie lub komunikatach technicznych. Podanie pozostałych danych takich jak imię, nazwisko, miejsce zamieszkania czy Skype nie jest obowiązkowe. Nie udostępniamy danych klientów żadnym innym podmiotom. W każdej chwili klient ma prawo do wglądu i zmiany swoich danych.

Informacje logowania

Podczas korzystania z serwisu www.freshandeco.pl  nasze serwery automatycznie rejestrują informacje przesyłane przez przeglądarkę użytkownika w trakcie wyświetlania witryny. Dzienniki serwera mogą zawierać takie informacje jak: żądanie sieciowe, adres IP, typ przeglądarki, język przeglądarki, data i godzina przesłania żądania oraz co najmniej jeden plik cookie.