Numer konta bankowego 93 1160 2202 0000 0002 8831 5819

NIP 9541640052, REGON 241052846

email: bok@freshandeco.pl

numer telefonu: +48602855543 

Witamy na stronie sklepu ze zdrową żywnością FRESH and ECO, który powstał z wielkiej pasji do zdrowego trybu życia i naturalnych, ekologicznych produktów. Od wielu lat sami jesteśmy zwolennikami ekologicznej żywności dlatego za pośrednictwem naszej strony chcemy propagować zdrową żywność, którą warto spożywać na co dzień.

Nasz sklep internetowy powstał z myślą o ludziach, którzy szukają zdrowych i wartościowych produktów. Naszym celem jest dotarcie do jak największej grupy tych, dla których zdrowie całej rodziny a także jakość i długość życia ma ogromne znaczenie.

Oferujemy więc Państwu bogaty wybór zdrowych i smacznych produktów najwyższej jakości, posiadających certyfikaty ekologiczne. Sprzedawana przez nas żywność nie jest modyfikowana genetycznie, nie zawiera konserwantów, chemii i innych sztucznych barwników oraz polepszaczy smaku. W ofercie posiadamy również ekologiczne artykuły kosmetyczne, suplementy diety, a także książki o tematyce żywności i medycyny naturalnej.

Wprowadzając naszą żywność do codziennego jadłospisu, mogą Państwo znaleźć sposób na zdrowie oraz dobre samopoczucie nie rezygnując przy tym ze znakomitego smaku przygotowywanych potraw. Zachęcamy Państwa do zajrzenia do działu Nasz Blog, gdzie zamieszczamy propozycje wykorzystania zdrowej i ekologicznej żywności.

Z każdym miesiącem funkcjonowania naszego sklepu będziemy poszerzać ofertę handlową oraz nasze przepisy.

Serdecznie zapraszamy na zakupy do naszego sklepu.