Kosiarka spalinowa mulczująca SMART 53 MB

1 350,00  1 299,00 
Waga 34 kg
Wymiary 162 × 58 × 114 cm
Silnik/typ/pojemność

Kolor

Czerwony

Moc znamionowa

1,7 kW – 2800 obr/min

Pojemność kosza

BRAK

Pojemność zbiornika paliwa

0,8 litra

Producent

Napęd

Rozruch

ręczny

Szerokość koszenia

Wysokość koszenia

28-92 mm

Glebogryzarka spalinowa T/450

5 999,00 
Waga 105 kg
Wymiary 100 × 40 × 100 cm
Producent

Glebogryzarka spalinowa MTD T/245

2 048,00  1 848,00 
Waga 42 kg
Wymiary 138 × 92 × 64 cm
Producent

Moc znamionowa

3,3 kW

Silnik/typ/pojemność

Odśnieżarka spalinowa MTD SMART ME 66

4 630,50 
Waga 100 kg
Producent

Kolor

Czerwony

Wysyłka

Odśnieżarka spalinowa SMART M 53

2 079,00 
Producent

Sprzedanych:3
Dostępnych:11

Firma MTD od przeszło 80 lat jest jednym z liderów na rynku sprzętu ogrodniczego na całym świecie. Nasze fabryki w USA i w Europie produkują szeroki asortyment traktorów, kosiarek, kos i  bardzo szerokiego asortymentu sprzętu ogrodniczego. Posiadamy w ofercie wszystko, co jest potrzebne do założenia i pielęgnacji trawnika, czy ogródka przydomowego.
W wyniku nieustającego rozwoju firma MTD przejęła kilku producentów sprzętu ogrodniczego z wieloletnimi tradycjami, takich jak GUTBROD, YARD MAN czy też niemieckiego potentata, markę WOLF GARTEN. MTD dzisiaj to jakość i tradycja, serwis i partnerstwo – gwarancja dobrej relacji z użytkownikiem sprzętu, innowacyjności i dbałości o klienta.

Marzenia są motorem rozwoju, świat MTD, skupia wokół siebie miłośników wypoczynku na łonie natury, aktywnego spędzania czasu, a także wszystkich, którzy pragną ochrony wspólnego świata, daru ziemi i klimatu. Dlatego MTD nie tylko na zaspokaja potrzeby dostarczenia Państwu niezbędnych maszyn. Celem jest coś więcej, MTD pragnie zaspokoić wyższe potrzeby, to filozofia rozwoju i pomocy, kreowania związku między ludźmi i naturą, dbałości o środowisko, w którym żyjemy.

WOLF GARTEN wspomoże Państwa w rodzinnym wypoczynku przy aktywnej, bez wysiłkowej i zawsze przyjemnej pielęgnacji Waszego ogrodu. Marka ta zapewnia nie tylko maszyny, ale również najlepsze nasiona traw, innowacyjne nawozy, wyjątkowe narzędzia ogrodnicze i tnące, jak sekatory, czy nożyce do żywopłotu. Wszystko, dla przyjemności rodzinnego wypoczywania na łonie natury.

CUB CADET oferuje Państwu wszystko, czego potrzebuje człowiek aktywny, żądny ekstremalnych doznań, tutaj nie ma kompromisów. Porządny sprzęt dla wymagających użytkowników i profesjonalistów.

MTD zapewni wszystkie pozostałe potrzeby użytkowników, którzy kochają swój ogród, chcą mieć pewność, że urządzenie zawsze zadziała, bez najmniejszego problemu i wysiłku wykona swoja pracę, by użytkownik miał potem czas na własny relaks i mógł delektować się pięknem swojego ogrodu.

Korporacja MTD to coś więcej niż firma produkująca sprzęt ogrodniczy! To wielka, globalna rodzina pasjonatów, którzy dbają, by użytkownik czerpał radość ze stosowania produktów Grupy MTD.  Trzy marki, MTD, WOLF GARTEN i CUB CADET, to nie są zwykłe produkty, to filozofia życia i rozwoju, zespół ponad 10 000 ludzi na całym świecie, których celem jest Twoje zadowolenie!