Witamy w naszym innowacyjnym sklepie internetowym, gdzie pasja do nowoczesnych rozwiązań spotyka się z troską o środowisko! Jesteśmy dumni z tego, że możemy zaprezentować naszą unikalną ofertę, która skupia się na dwóch kluczowych obszarach: roboty koszące oraz ekologiczne sprzęty AGD. Za pośrednictwem naszej strony chcemy propagować zdrowy tryb życia tak …. ekologicznie dla odmiany.

W dzisiejszych czasach, kiedy troska o planetę staje się coraz ważniejsza, oferujemy naszym klientom możliwość korzystania z nowoczesnych technologii przy jednoczesnym szacunku dla środowiska. Nasze roboty koszące nie tylko ułatwiają utrzymanie pięknego ogrodu, ale również działają na zasadzie efektywności energetycznej, minimalizując negatywny wpływ na środowisko.

Posiadamy w ofercie następujące marki: włoskie Ambrogio, amerykańskie Cub Cadet i Robomow z dalekiego Hong Kongu Mammotion Luba oraz Segway Navimow.

Ponadto, nasze ekologiczne sprzęty AGD to gwarancja, że codzienne czynności domowe można wykonywać z minimalnym oddziaływaniem na planetę. Oferujemy szeroką gamę produktów, które są energooszczędne, wykonane z przyjaznych dla środowiska materiałów i skonstruowane z myślą o długotrwałym użytkowaniu, takie jak wyciskarki wolnoobrotowe HUROM, drewniane suszarki czy osprzęt kuchenny, które pozwalają na zachowanie komfortu życia bez kompromisów.

Dołącz do naszej społeczności klientów, którzy nie tylko cenią nowoczesne rozwiązania, ale również dbają o ekologię. Razem tworzymy przyszłość, w której technologia idzie w parze z zrównoważonym rozwojem. Zapraszamy do odkrywania naszego sklepu internetowego i dołączenia do rewolucji ekologicznego podejścia do życia.

NIP 6431331259, REGON 241751550

email: [email protected]

numer telefonu: +48602855543
numer telefonu: +48575988897

Numer konta bankowego

86 1160 2202 0000 0004 5423 8519

ZR

Ambrogio

4.0 ELITE 4WD RTK

Ambrogio

KOSIARKI

SPRAWDZONE

ROZWIĄZANIA DLA DOMU

System nawigacji satelitarnej ZCS Cloud RTK* (Real Time Kinematic) sprawia, że jeden lub więcej robotów może zarządzać dużym obszarem roboczym, do 10 000 m2, z dokładnością nawigacyjną co do centymetra i bez konieczności stosowania przewodu obwodowego.

ZCS Cloud RTK wykorzystuje technologię satelitarną połączoną z chmurą, aby stale przekazywać robotowi jego pozycję, poprzez odpowiednią antenę GPS w promieniu 15 km od niego.
Wszystko to przekłada się na niezwykłą precyzję nawigacji i cięcia, nawet do 5 cm od krawędzi terenu i w wąskich, trudno dostępnych przestrzeniach. Zalety są liczne, a wynikają z nich brak konieczności instalacji, wydajność pracy i wszechstronność zastosowania.

SEGWAY

SATELITARNE

POZYCJONOWANIE RTK

Navimow to inteligentna kosiarka automatyczna, która do swojej pracy wykorzystuje wirtualną granicę, dzięki technologii satelitarnej wyeliminowana jest konieczność skomplikowanego, pracochłonnego układania przewodów obwodowych.

Kosiarka Navimow jest łatwa w obsłudze i działa całkowicie samodzielnie, dzięki czemu masz więcej wolnego czasu na robienie tego, co kochasz. A Twój trawnik będzie tak piękny, świeży i wypielęgnowany, że będą Ci zazdrościć sąsiedzi.

H500

SEGWAY

H3000E

SEGWAY

LUBA 1000

MAMMOTION

LUBA 5000

MAMMOTION

MAMMOTION

NOWOŚĆ

ROBOTY DLA FIRM

Dla dużych i trudnych trawników

Zaawansowany system nawigacji RTK-GNSS i wielu czujników
LUBA może mapować i nawigować z dokładnością do centymetra dzięki zasięgowi sygnału RTK o promieniu 120 metrów i pokryciu do 45000㎡. Nawet w obszarach o słabym sygnale satelitarnym, LUBA utrzymuje stabilne trasy przy użyciu nawigacji inercyjnej, odometrii i opatentowanych algorytmów.

HUROM

WYCISKARKA

WOLNOOBROTOWA DO SOKÓW HUROM

Nowoczesna i designerska wyciskarka wolnoobrotowa to inwestycja w zdrowie, świetne samopoczucie, a także sposób na to, by w diecie przemycać wartościowe pokarmy. Innowacyjne, pionowe wyciskarki do soków marki Hurom to jeszcze łatwiejszy sposób na wydobycie z owoców i warzyw wszystkich wartości odżywczych. Nowoczesne urządzenia są niezwykle wydajne, intuicyjne i wygodne w codziennym użytkowaniu, dzięki czemu bez problemu można przygotować drugie śniadanie czy przekąskę z produktów, które najbardziej nam odpowiadają.

Wyciskarki wolnoobrotowe Hurom mają tę przewagę nad innymi podobnymi sprzętami i klasycznymi sokowirówkami, że pozwalają uzyskać około 35% więcej wartościowego i bogatego w witaminy, minerały, fitozwiązki i enzymy posiłku. Wyposażono je w świdry, które wykonują mało obrotów na sekundę, dzięki czemu nie powodują nagrzewania się i utleniania soków, które prowadzi do zmniejszenia ilości składników odżywczych. Sprawiają także, że wyciskarki do soku są w stanie wycisnąć każdy składnik do ostatniej kropli.

con11_img

H400

HUROM

H320N

HUROM